Holzmaieri algatajad on kaks Kasparit. Ühe Kaspari kirg on kaasaegsete, läbimõeldud ja kasutajasõbralike keskkondade disainimine. Teine Kaspar on suurepärase inseneritaibuga ning leiab või vajadusel leiutab projektile tehniliselt teostatavad lahendused. Koos meie tegusa ja mitmekülgse tootmistiimiga on Kasparid eritellimusmööblit nii suuremahulistele projektidele kui eraklientidele valmistanud juba aastast 2008.

Tuleme meelsasti toeks juba ruumi planeerimisfaasis, ka juhul kui projekti on juba kaasatud sisearhitekt või sisekujundaja. Meie püüd on iga töösse võetud projektiga jõuda disainis, funktsionaalsuses, hinnas ja tarnetingimustes kliendi jaoks optimaalseima lahenduseni. Holzmaieri tiimi kogemustest annavad kõige paremini tunnistust hulgaliselt teostatud tööd nii Eestis, Soomes, Norras jm.

Meie salong asub Telliskivi Loomelinnakus, Fotografiska vastas, Naaberhuudi ruumides:
Telliskivi 60a/5, Tallinn

Lepi kohtumine eelnevalt kokku sales@holzmaier.ee


Juriidiline info:
Holzmaier OÜ
Reg. nr. 11512878
KMKR nr. EE101237361
Jahu tn 14-129, 10415 Tallinn

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.Meie tootmine asub Tallinna lähedal, Tabasalu külje all. 1500 m2 pinnal on tootmistiimil abiks hulgaliselt masinaid. Digitaliseeritud tootmisüsteem võimaldab tööd teha kiiresti ja efektiivselt.